Yargı aksiyon dolu bölümüyle nefes kesti! Eren kurduğu tuzakla kızının intikamını aldı

Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in paylaştığı, kadrosunda Uğur Polat, Cezmi Baskın, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş gibi isimlerin yer aldığı Yargı, 89’uncu bölümüyle ekranlara geldi. Heyecan dolu bölümden öne çıkanlar şu şekilde: 

TUĞÇE KIL PAYI KURTULDU

Doktor Kartal, Tuğçe’nin odasına geldiği sırada polis odaya geldi. Polis odadan çıktıktan sonra harekete geçen Kartal, Tuğçe’nin konuşmasından sonra endişelendi. O sırada Ilgaz hastanedeki tedbirler hakkında bilgi alıp, hasta odasına geldi. Kartar müdahale edemeden odadan ayrılmak zorunda kaldı. Ceylin’in verdiği bilgileri de arkadan dinleyen Kartal panikle hastaneden uzaklaştı. Ilgaz, Tuğçe’nin tedbirlerini arttırdı.

SES KAYITLARINI DİNLEDİ

Eren yakaladığı kişilerden birisinin telefonundaki mesajlaşmaları okuyarak, ses kayıtlarını dinledi. Kubilay, savcılığa gelerek İclal’e, Efe’nin gizlice Tuğçe’nin dosyasıyla ilgili araştırmalar yaptığını söyledi. Yekta, yaşadığı olumsuzluklardan sonra İclal’le arayı düzeltmek için hamle yapmaya çalışıyor.

EREN’İN YAKTIĞI ARAÇTAN CESET ÇIKTI

Eren anbean Efe’den aldığı bilgiler doğrultusunda kızı Tuğçe’ye yapılanların intikamını almaya devam ediyor. Gece yarısı şüphelilerin birisinin aracını ormanlık alanda ateşe verdi. Araç alev alev yandı. Sabah polislerin olay yerine gelmesiyle aracın için ceset çıktı.

LAÇİN ORTALIĞI YERLE BİR ETTİ

Laçin, Tilmen Hukuk Bürosu’na gelerek ortalığı yerle bir etti. Yekta ofise geldiği sırada çalışanlar ortadan kayboldu. Yekta asistanından Laçin’in geldiğini öğrenince hemen seslerin de verdiği endişeyle odaya geldi. Laçin odayı dağıtırken Yekta’nın kitabına nasıl tedbir kararı koydurttuğunu sordu. Yekta nikah masasında yaptığı davranıştan ötürü onu cezalandırdığını, kitabında da onun hayatını kullandığını için buna hakkı olduğunu ifade etti. Laçin çok pahalı bir tabloyu da parçaladıktan sonra güvenlik tarafından odadan zorla çıkartıldı.

EREN, KARTAL’LA ERBİL’E TUZAK KURDU

Eren ele geçirdiği telefonla Kartal’ı kardeşiyle beraber kurduğu tuzağa yönlendirdi. Eren bu iş için Merdan’dan yardım istedi. Kartal ve Erbil mesajda belirtilen yere geldiler.

ZÜMRÜT OSMAN’I KULLANIYOR

Osman ile Zümrüt buluştuklarında Osman tekrardan iş kuracağını ve eski günlere döneceğini ifade etti. Zümrüt, ‘Benim için her şeyi yapabilir misin?’ dedi. Osman hemen cevap vererek her şeyi yapabileceğini söyledi. Zümrüt evine geldiğinde bir erkek arkadaşı daha olduğu ve erkek arkadaşının Osman’ı ve eşini bildiğini görüldü. Zümrüt erkek arkadaşına Osman’ı paraya kavuşmak için kullacaklarını ifade etti.

RIDVAN ARKADAŞLARININ PEŞİNDE

Eren ellerini kollarını bağlayarak sakladığı Rıdvan’ın yanına gelerek Kartal ve kardeşinin onu sattığını söyledi. Yemek için Rıdvan’ın ellerini çözdü. Rıdvan da, bunu fırsat bilerek Eren’i etkisiz hale getirip onu satan arkadaşlarının peşine düştü. Rıdvan dışarı çıktığın karşına çıkan ilk taksi Osman’ın kulladığıydı. Hemen araca binen Rıdvan, Eren’in planından habersiz bir şekilde Kartal ve Erbil’i bulmak için yola çıktı. Osman’la tartıştıktan sonra araçtan indi. TIR’ların bulunduğu yere gelen Rıdvan arkadaşlarıyla tartıştı. Söylenen ağır sözler sonrası Erbil’i vurdu. Kartal kardeşini öldüren Rıdvan’a saldırarak elinden silahı alarak ateş etti. Rıdvan da olay yerinde hayatını kaybetti. Eren duyulan silah sesleri sonrasında TIR doresine geldi. Kartal, Eren’le konuşurken hızlı davranarak birkaç el ateş etti. Eren giydiği çelik yelek sayesinde büyük bir yara almasa da yere uzandı. Kartal etkisiz hale getirdiğini düşünerek kardeşine dönünce Eren hamle yaptı ve Kartal’ı darp etti. Kartal elinden kaçtığını düşünerek dorseden atladı. Kartal arkasına bakarak kaçarken Eren de peşindeyken havada asılı olan bir TIR dorsesi bırakıldı. Kartal da olay yerinde hayatını kaybetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x